Series
Ratings
24
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 0.5
ERASEDRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.5
Bungo Stray DogsRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0