Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Wall to WallRated ★ 3.0
StreamingRated ★ 1.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
The AmateurRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5