Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.5
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 0.5
Harry Potter 20th Anniversary: Return to HogwartsRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The MediumRated ★ 3.0
MinariRated ★ 5.0
HancockRated ★ 2.5
JokerRated ★ 5.0
DisconnectRated ★ 3.5