Movies
Ratings
119
All About My WifeRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5