Titles you rated
BluebeardRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Mirror MirrorRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
SignsRated ★ 1.5
Deliver Us from EvilRated ★ 2.0- DoctorRated ★ 0.5
I Am a HeroRated ★ 3.5
House of WaxRated ★ 1.5
All About My WifeRated ★ 2.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
Once Upon a Time in VietnamRated ★ 1.0
Shallow HalRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 4.0