Movies
Ratings
148
ContagionRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 2.0
Marie AntoinetteRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Memoirs of a MurdererRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 1.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 2.0
From Up on Poppy HillRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
The Sound of a FlowerRated ★ 2.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Grace of MonacoRated ★ 2.5
Pitch PerfectRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Out of SightRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0- DUMB WAYS TO DIERated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.0