Movies
Ratings
330
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Mona Lisa SmileRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
A Man Called OveRated ★ 5.0
Florence Foster JenkinsRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 0.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
StokerRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 1.0
Frozen IIRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0