Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 2.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.5
Orphan BlackRated ★ 3.5- Transporter: The SeriesRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5