Titles you rated
The ProducersRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0