Movies
Ratings
345
RavenousRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 4.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
CasperRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 2.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Days of WrathRated ★ 0.5
GretaRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 2.5