Titles you rated
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 3.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
KingmakerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 3.0