Titles you rated
The King of KingsRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Last Call for IstanbulRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 2.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
The Social DilemmaRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
InsomniaRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 1.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
Katak: The Brave BelugaRated ★ 1.0
The Room Next DoorRated ★ 4.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
The Taste of ThingsRated ★ 2.0