Titles you rated
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
From Bureaucrat to Villainess: Dad's Been Reincarnated!Rated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.0- Kakegurui ××Rated ★ 3.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
- KakeguruiRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Summer Time RenderingRated ★ 3.5- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0