Titles you rated
Orphan BlackRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Penny DreadfulRated ★ 4.5- Transporter: The SeriesRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0