Titles you rated
Boogie NightsRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Uncut GemsRated ★ 5.0
The GraduateRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0- NoiseRated ★ 2.5
Vanilla SkyRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.0