Titles you rated
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Hold Your Breath: The Ice DiveRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Raya and the Last DragonRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 2.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.0
Still AliceRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 3.5