Movies
Ratings
375
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
DolittleRated ★ 4.5
The PartyRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 4.0