Series
Ratings
94
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.5
My Shy BossRated ★ 3.5
LIFERated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
A-TEENRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
A-TEEN Season 2Rated ★ 3.0
Search: WWWRated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5