Titles you rated
School 2013Rated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Man to ManRated ★ 4.5
School 2017Rated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
WhisperRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Happy HomeRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0