Series
Ratings
131
Prison SchoolRated ★ 3.0
Girls' Last TourRated ★ 3.5
How to Keep a MummyRated ★ 2.0- Black BulletRated ★ 2.0
Silicon ValleyRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 2.0
HellsingRated ★ 3.5- Interviews with Monster GirlsRated ★ 1.5
Kill la KillRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 1.5
Made In AbyssRated ★ 2.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 2.5- DEATH NOTERated ★ 2.0
SupernaturalRated ★ 3.5