Series
Ratings
122
The FableRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
FestivalRated ★ 5.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Be PositiveRated ★ 4.0
The Office Season 4Rated ★ 5.0
UnframedRated ★ 4.0
The Office Season 3Rated ★ 5.0