Movies
Ratings
249
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 3.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 5.0
LucyRated ★ 2.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 2.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0