Series
Ratings
20
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The Sound of MagicRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
HyenaRated ★ 5.0
LIFERated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0