Titles you rated
The RevenantRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
A DayRated ★ 1.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.5
RV: Resurrected VictimsRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 3.0