Series
Ratings
94
My Daughter the FlowerRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0- 올림포스 가디언Rated ★ 4.0
Gakuen AliceRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Saimdang, Memoir of ColorsRated ★ 3.5
HotelierRated ★ 3.0
Sgt. FrogRated ★ 3.5- Three MenRated ★ 3.5
- Super RookieRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 3.5
TripleRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.5
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
When I Was The PrettiestRated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 3.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 4.0
Twenty Years OldRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 0.5
Band of SistersRated ★ 4.5