Titles you rated
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5- Proof of InnocenceRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5