Titles you rated
DivergentRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.5