Titles you rated
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
RV: Resurrected VictimsRated ★ 1.5
GravityRated ★ 3.5
Going in StyleRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 3.5
SawRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.0