Movies
Ratings
88
Resident EvilRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0