Movies
Ratings
822
Wendy And LucyRated ★ 4.5
SpencerRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 4.5
Blossom AgainRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
PicnicRated ★ 3.5
OasisRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 4.5
a.k.a. Nikki S. LeeRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 3.5
Last DaysRated ★ 4.0
Cobain: Montage of HeckRated ★ 4.5
All the Long NightsRated ★ 3.5
All the Beauty and the BloodshedRated ★ 4.0
A Confucian ConfusionRated ★ 5.0