Titles you rated
Sonny BoyRated ★ 3.5
NEW OLD BOYRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.5
Love GenerationRated ★ 1.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.0- EuphoriaRated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
OzarkRated ★ 3.5
OzarkRated ★ 4.0
House of Cards Season 5Rated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.5