Titles you rated
Temptation of WifeRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5