Titles you rated
Baby DriverRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Hot FuzzRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Scary Movie 4Rated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 1.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0