Movies
Ratings
69
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 3.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 3.5
The Game PlanRated ★ 4.5
Baby and MeRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 2.5
The HimalayasRated ★ 3.5
FluRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
UpRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.0