Movies
Ratings
200
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 1.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Jason BourneRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 1.5
I, RobotRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 2.5
2012Rated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.0