Titles you rated
Baby ReindeerRated ★ 4.5
I Am Married...But!Rated ★ 1.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
GG PrecinctRated ★ 0.5
Beyond EvilRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
AsuraRated ★ 3.0
YouRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Born for the SpotlightRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The Victims' Game Season 1Rated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 2.5
Rick and MortyRated ★ 3.0
Migi & DaliRated ★ 3.0