Movies
Ratings
64
Red CliffRated ★ 2.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5