Titles you rated
Fight ClubRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Romantic DebtorsRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.0