Titles you rated
Nothing SeriousRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Life or Something Like ItRated ★ 3.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 4.0
Five Feet ApartRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.0
CompanionRated ★ 2.5
The BikeridersRated ★ 4.0
Escape from AlcatrazRated ★ 3.5
The Pod GenerationRated ★ 3.0
BaywatchRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5