Movies
Ratings
349
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 0.5
Asteroid CityRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.5