Titles you rated
Kick-AssRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 2.5- Highway StarRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 2.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
LooperRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0