Titles you rated
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
MunichRated ★ 3.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.5