Series
Ratings
197
원피스 16기Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.5- Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
School BabysittersRated ★ 5.0
Search: WWWRated ★ 4.5- Fairy TailRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Black DogRated ★ 4.5
Full Metal Panic? FumoffuRated ★ 4.0
Full Metal Panic!Rated ★ 3.5- KinnikumanRated ★ 4.0
- Nura: Rise of the Yokai ClanRated ★ 4.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0