Titles you rated
Tune in for LoveRated ★ 2.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 3.0
After My DeathRated ★ 3.5
Miss StevensRated ★ 3.0
Beautiful BoyRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 3.5
Summer 1993Rated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
What a Man WantsRated ★ 0.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.5