Titles you rated
Arthdal ChroniclesRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Second To Last LoveRated ★ 2.5
MistyRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 3.5
LiveRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5