Movies
Ratings
430
InterstellarRated ★ 4.5
Samurai FictionRated ★ 2.0
The Basketball DiariesRated ★ 3.0
ChocolatRated ★ 2.0
Side EffectsRated ★ 3.0
AddictedRated ★ 1.0
Talk to HerRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Immortal BelovedRated ★ 2.5
Bayside Shakedown 2Rated ★ 3.0
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 3.0
No Blood No TearsRated ★ 2.5
La Femme NikitaRated ★ 2.0
FridaRated ★ 3.0
The IsleRated ★ 0.5
The Hand That Rocks the CradleRated ★ 2.0
21 GramsRated ★ 4.0
Lorenzo's OilRated ★ 3.0
In the Name of the FatherRated ★ 3.0- My FatherRated ★ 0.5