Titles you rated
TriggerRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Zero DayRated ★ 4.0
The PlaylistRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
RipleyRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Crime TriviaRated ★ 3.5