Movies
Ratings
55
Night Train to LisbonRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0