Titles you rated
1917Rated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
RomaRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.5