Movies
Ratings
600
The FortressRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
The Poseidon AdventureRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
TwisterRated ★ 3.5
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
BeowulfRated ★ 3.0
TedRated ★ 4.5
I Am a HeroRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0